انتصاب آقای دکتر علی مبینی دهکردی به عنوان معاون دانشگاه و رئیس سازمان توسعه و سرمایه گذاری دانشگاه

۲۲ آذر ۱۴۰۰ | ۱۴:۲۰ کد : ۲۴۲۸۳ اخبار سازمان اسلایدر
تعداد بازدید:۳۱۱
با صدور حکمی از سوی دکتر آقای سید محمد مقیمی رئیس محترم دانشگاه تهران، آقای «دکتر علی مبینی دهکردی» به سمت معاون دانشگاه و ریاست سازمان توسعه و سرمایه‌گذاری دانشگاه تهران منصوب گردید.
انتصاب آقای دکتر علی مبینی دهکردی به عنوان معاون دانشگاه و رئیس سازمان توسعه و سرمایه گذاری دانشگاه

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و سرمایه‌گذاری دانشگاه تهران، در جلسه‌ای که در تاریخ: 10 آبانماه 1400 با حضور آقایان: دکتر فرامرز خدائیان چگنی مشاور محترم رئیس دانشگاه و مدیرکل محترم حوزه ریاست دانشگاه، دکتر علی محقر- مدیر محترم اجرائی شهر دانش، دکتر محمدرضا صادقی مقدم- رئیس محترم سازمان توسعه و سرمایه گذاری، دکتر مهرداد استیری معاون محترم سازمان و دکتر علی جمالی نیشابور مدیرعامل شرکت توسعه سرمایه گذاری دانشگاه تهران و نیز با حضور آقای دکتر علی مبینی دهکردی ریاست جدید سازمان توسعه و سرمایه گذاری برگزار شد؛ مراسم تقدیر و معارفه در دفتر مدیریت سازمان انجام گردید.

در این مراسم ضمن تشریح عملکرد سازمان توسعه و سرمایه گذاری و مدیریت اجرائی شهر دانش، هم راستا با ادغام سازی سازمان توسعه و سرمایه گذاری با مدیریت اجرائی شهر دانش طبق منویات هیأت رئیسه جدید دانشگاه، آقای دکتر مبینی دهکردی به عنوان ریاست سازمان توسعه و مدیریت اجرائی شهر دانش به صورت توأمان منصوب و جهت پیشبرد بهتر امور سازمان برای ایشان آرزوی توفیق و پیروزی گردید. همچنین از زحمات بی شائبه آقایان دکتر محقر و دکتر صادقی مقدم در طول دوره خدمت بی دریغ آنان قدردانی و تشکر به عمل آمد.

کلید واژه ها: دکتر دکتر علی سازمان سازمان توسعه سازمان توسعه سرمایه توسعه توسعه سرمایه سرمایه محترم دانشگاه


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.